Pasaules Optika

https://www.pasaulesoptika.lv

Baltijā lielākais redzes aprūpes uzņēmums OC VISION tirgū ievieš jaunu optikas zīmolu - VIZIONETTE!

VIZIONETTE būs ne vien stila eksperts un demonstrēs jaunākās modes tendences briļļu pasaulē, bet arī piedāvās ātru, efektīvu un pieejamu servisu:  papildus ērtībām tiks piedāvāts brilles saņemt arī ar kurjera starpniecību. Jaunās optikas veikalos pirmo reizi optikas nozarē būs pieejams pašapkalpošanās sektors: briļļu izvēli atvieglos pārdomāts iekārtojums un tehnoloģijas. Tas padarīs iepirkšanos izzinošu un izklaidējošu.

Īsākais ceļš, lai iegūtu stilīgas brilles

Kā apliecina pētījumi, lielākās barjeras, pērkot brilles, ir ilgais meklēšanas laiks, pārāk šaurs sortiments, augsta briļļu cena un bailes no redzes pārbaudes. VIZIONETTE salonos pircējiem būs pieejami vairāk kā 1200 briļļu ietvaru, kas ir divas reizes vairāk kā esošajos Pasaules Optikas salonos. Katram pircējam no plašā sortimenta pēc individuāliem kritērijiem, tiks piemeklēti 6 ietvari, kas piestāvēs un atbildīs klienta vajadzībām. Tas palīdzēs vieglāk izvelēties īstās brilles.

Ikvienam pieejamā cenu diapazonā būs pieejami īpaši VIZIONETTE izstrādāti augstākās kvalitātes privātās preču zīmes ietvaru modeļi Optiq un Cvantus, kas nodrošinās briļļu neatkārtojamību un piemērotību nēsātāja stilam vai noskaņojumam.

Savukārt, dizaineru zīmolu cienītājiem VIZIONETTE būs pieejami jaunākie modeļi no 2018. gada kolekcijām, tikko atvesti no Milānas un Parīzes. Tādi zīmoli kā Hugo Boss, Gucci, Marc O’Polo, Tom Tailor, Ted Baker, S.Laurent, Guess, Versace, Prada u.c. būs pieejami unikālā 20 modeļu sortimentā, kas nav pieejams nekur citur Baltijā. Tāpat, jaunais optikas koncepts atbalstīs arī vietējos dizainerus - no nākamā gada marta pircējiem tiks piedāvāta ekskluzīva mūsdienīgā latviešu zīmola One Wolf saulesbriļļu kolekcija.

21.gs. atbilstoša redzes pārbaude un cenu piedāvājums

Redzes pārbaude ar pasaulē modernāko aparatūru, ko izmanto optikas Lielbritānijā un Francijā, būs ātrāka un pirmreizējo redzes pārbaudi klienti varēs veikt paši, izmantojot interaktīvu un Latvijā unikālu redzes skrīninga ierīci. Katrā veikalā būs optometrista kabinets, kurš tiks aprīkots ar jaunākajām iekārtām acu veselības izsmeļošai pārbaudei, ko veiks zinošs optometrists. Redze tiks precīzi koriģēta gan izmantojot brilles, gan piemeklējot kontaktlēcas. Tāpat VIZIONETTE piedāvās īpašus cenu piedāvājumus– divas brilles ar dzidrinātajām lēcām maksās vien 30 euro katra.

21.gs vides ietekme uz redzi ir būtiski palielinājusies: sauss gaiss, zila gaisma un ikdienā izmantotās tehnoloģijas liek rūpēties par redzi pastiprināti. Ņemot vērā to, ka dzīve kļūst dinamiskāka, un cilvēki arvien vairāk nododas sportiskam dzīvesveidam, optika piedāvās tikai dzidrinātas briļļu lēcas, kas būs iekļautas briļļu ietvaru cenā.

Acu atslodzei un relaksācijai pēc briļļu pirkuma, VIZIONETTE būs pieejama arī acu SPA zona ar acu masāžas ierīci. Tāpat, optikas salonā būs pieejama briļļu pašapkalpošanās remontdarbnīca, kurā klienti ērti varēs paši saskrūvēt un notīrīt savas brilles. Veikalā būs piejams vairākkārt uzpildāms briļļu tīrīšanas šķidrums, ko klienti pēc īpašas VIZIONETTE pudelītes iegādes, varēs paši uzpildīt bez maksas.

Tiekamies VIZIONETTE!